Kurumsal

Bizim İçin Değerlisiniz

Şirket felsefemiz; Müşterilerimizi daima yaptığımız her şeyde ilk sıraya koymaktır.

Geleneksel şirketler ve büyük  ajanslar, küçük ajansımızın sunduğu değeri sunamıyor: ekibimiz bireysel ilgi, hızlı hareket etme yeteneği ve süreklilik sağlıyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet etmek için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunuyoruz.

  • Yenilikçi ve modern tasarımlar ile kullanıcı dostu web siteleri
  • Dijital analitik ve ayrıntılı diğer analizler ile takip edilebilirlik
  • Seo ve Sem, Arama Motoru Optimizasyonu ve Reklamlarında etkileşim gösteren çalışmalar
  • Potansiyel Müşterilerinize ulaşmanı için gerekli olan tüm web – sosyal medya – grafik çalışmaları
  • Küçük ve büyük işletmeler için kurumsal kimlik çalışmaları
Felsefemiz

Herkes tarafından beğenilin

Şirket felsefemiz, müşterilerimizi daima yaptığımız her şeyde ilk sıraya koymaktır. CM Tasarım olarak , müşterilerimizi gururlandıran web sitesi tasarımları oluşturmaya çalışıyoruz. Sitelerimiz rahat hareket edilebilen, şık, görsel olarak çekici, hızlı yüklenen, mobil uyumlu ve kullanımı çok kolaydır. Özellikle yaptığımız siteler;

  • Güçlü Seo Çalışmaları ile Potansiyel Müşterilerinize Ulaşılabilirlik
  • Güvenlik Çalışmaları ve Bulut Teknolojisi Servislerimiz ile Güvenli Siteler
  • UI & UX Kullanıcı Arayüzü Çalışmaları ve Hızlı Siteler
Misyonumuz

Markanızı birlikte büyütelim

Tüm süreçlerimizi bir işletmenin ihtiyaç duyduğu her şeyi geliştirmek üzere tasarladık. İster yeni başlayan bir işletme olun, isterse milyonlara hitap eden bir marka olun, CM Tasarım ile ekibimizin sağlam ve güvenli bir çözüm üzerinde çalıştığından emin olabilirsiniz. Kullanımı hızlı ve zahmetsiz siteler oluşturmak amacıyla çıktığımız bu yolda, müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulmak önceliğimiz. Fiyatlarımız çok makul ve arkadaş canlısı ekibimiz web siteniz yayına girdikten sonra da size yardımcı olmak için her an hazır. Yaptığımız tüm çalışmaları mutlu müşteriler biriktirmek için yapıyor ve markamızı uluslararası standartların üzerine taşımayı hedefliyoruz.

Web Tasarımda Tercih Edilmemizin Bazı Sebepleri

Yaptığımız tüm işler hız, kalite ve kullanıcı odaklı

Bulut Teknolojisi & Hız

Tüm web sitesi verilerini, grafiklerini ve veritabanlarını, yüksek hızlı bulut serverlarımızda saklıyoruz. Böylece yüksek hızlı web siteleri hazırlıyoruz.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Yapmış olduğumuz tüm web sitelerinde güvenlik açıklarını önlüyoruz ve yayınlanan tüm web sitelerine ücretsiz SSL sertifikasını kuruyoruz.

Ücretsiz Teknik Destek

Bize ihtiyacınız olduğunda, her zaman destek için hazırız. Hizmet sunduğumuz tüm konularda ücretsiz olarak teknik destek sağlıyoruz.

Ücretsiz Yedekleme

Belirli aralıklarla veri yedeklemesi yapıyor, aynı zamanda oluşan site açıklarını test ederek sitenizin güvende ve güncel kalmasını sağlıyoruz.

Potansiyel müşterilerinize ulaşın!

Günler sürecek çalışmalar sonucunda, hedef kitlenizi ve müşterilerinizi arttırın.