Web Sitesinin Olmazsa Olmazları

Web tasarım başta olmak üzere , hız optimizasyonları, seo optimizasyonları, Research ve reklam hizmetleri veren CM Tasarım ile sektörünüzde üst sıralarda yer alın.

Web sitenizin stratejisine, tasarımına veya kullanıcı deneyimine harcadığınız tüm çaba ve düşünceler, sitenizin bulunabilirliğini önemsemiyorsanız boşuna olabilir.

Müşteriler, sitenizi modern arama motorlarında bulamazlarsa, web sitenizin olması bir fark oluşturmaz. 

Müşterilerinizi kaybediyorsunuz ve nedenini bilmiyor musunuz ? Site bakımı sinir bozucu olabilir, beklediğinizden daha fazla zaman alabilir ve zaman = paradır.  Ne yapmalısınız ? Cevap basit: Size yardım edelim.

Web sitenizi kullanıcılar için en kolay ve hızlı şekilde dizayn ederek bu işe başlayabiliriz. Daha sonra hız ve SEO optimizasyonları ile web sitenizi hem öne çıkarmayı hem de optimum bütçe ile maksimum verimle reklam çalışmaları yapabiliriz.

Web tasarım ciddi bir iştir;

– Web sitesi amacını tam olarak anlatamıyorsa
– İçeriklerde kopya ve telif barındırıyorsa
– Çalışmayan bir form veya paket içeriyorsa
– Müşteriler aramalarda size ulaşamıyorsa
– Seo çalışması profesyonel olarak yapılmadıysa Bkz: Click
– Hız değerleri çok düşükse Bkz: https://gtmetrix.com/
– Sayfa istekleri değeri normal değerin üzerinde ise
– Sayfa boyutu değer yüksek ise
– Sayfa tam yüklenme hız değeri düşük ise
– SSL sertifikası yok ise
– CDN servisi kullanılmıyorsa
– Etiket veya içerik çakışması varsa
– Mobil uyumluluk düzgün ve tam uyumlu değilse
– Tasarımda UI aksine renkler kullanılmışsa
– Güvenlik açıkları içeriyorsa
– ve daha çok daha fazlası…

Bir web sitesinde yapılması gereken bir çok iş vardır, listede bulunan ögeler temel kavramları içeriyor. Bu ögeler tam olarak yapıldığında web sitenizden çok olumlu dönüş ve etkileşimler alabilirsiniz. Ama bunun aksi olduğunda mesela SEO kalitesi düşük-çakışmalı veya hileli yapıldığında anlık bir yükselme gerçekleşse de düşüş de o kadar hızlı olacaktır.

CM Tasarım’ da teknik esneklik sağlıyoruz ve en yüksek kalitede çözümler sunmak için yeterli geliştirme yeniliğine sahibiz.

Isparta merkez olmak üzere Türkiye’nin her yerinde web tasarım hizmetleri vermekteyiz. İlk günden itibaren ekibimiz; web sitenizi özenle planlamak, düzenlemek ve inşa etmekle ilgilenmektedir. Bu tip zor işleri profesyonel bir yapı ile yapabilmemiz, ihtiyaç duyduğunuz yapıyı elde edebileceğiniz anlamına gelir. Yalnızca birtakım spesifikasyonlara uyan bir site değil, gerçek bir iş çözümü sağlamaktayız.

Isparta web tasarım hizmetleri konusunda birinci önceliğimizdir, yüz yüze kişisel bir yaklaşım ile çalışmayı tercih ediyoruz. Ulusal bazda çalışmalarımızda ise şablon tasarımı oluşturmak ve binaen devam etmeyi tercih ediyoruz.

CM Tasarım

Geleneksel şirketler ve büyük  ajanslar, küçük ajansımızın sunduğu değeri sunamıyor: ekibimiz bireysel ilgi, hızlı hareket etme yeteneği ve süreklilik sağlıyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet etmek için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunuyoruz.

Ofis Adresimiz

Çelebiler Mah. Tuhafiyeciler Sit. K: 4 No: 196 Merkez/Isparta

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi-Cumartesi: 09.00-17.00